Coats Industrial

Zarejestruj się Coats.com
Nici Coats Epic Supermax

Nici przemysłowe

Nici przemysłowe przeznaczone do wszystkich wyrobów, w tym poliestrowe nici rdzeniowe, poliamidowe nici klejone i woskowane plecionki poliestrowe.

Nici Coats Alcazar

Nici hafciarskie

Znane marki, takie jak Coats Sylko i Coats Alcazar, oraz bezkonkurencyjne wsparcie i doradztwo czyni z nas globalnego partnera w operacjach hafciarskich.

Nici rozrywające Coats Gral Ripcord

Przędze techniczne

Od światłowodów do sznurków do torebek herbaty: nasze przędze techniczne zostały opracowane, by spełniać najbardziej wymagające i zróżnicowane oczekiwania.

Zamki Coats Opti

Zamki

Metalowe, kostkowe i spiralne zamki Coats Opti; jedna z najbardziej znanych marek zamków na świecie.

Nici do produkcji męskich garniturów

Odzież

Jesteśmy największym dostawcą nici szwalniczych dla globalnego przemysłu odzieżowego i drugim co do wielkości oraz najszybciej rozwijającym się dostawcą zamków błyskawicznych pod marką Opti.

Nici do produkcji skórzanych pasków

Obuwie i akcesoria

Nici i zamki błyskawiczne do produkcji obuwia i galanterii, opracowane przy wieloletniej współpracy z globalnymi producentami obuwia i dodatków.

Nici do produkcji elementów wykończenia foteli

Szycie techniczne

Nici do zastosowań technicznych opracowane z myślą o trudnopalnej odzieży ochronnej i krytycznych systemach bezpieczeństwa stosowanych w motoryzacji.

Nici i przędze do produkcji szwów chirurgicznych

Zastosowania przędzy technicznych

Przędze techniczne Coats to unikalne rozwiązania, które łączą w sobie innowacyjne technologie oraz dogłębne zrozumienie potrzeb klienta.

Specjalistyczne szkolenia Coats

Czy on-line, czy u klienta, Coats podzieli się bogactwem swojej wiedzy, aby pomóc Państwu podnieść jakość i usprawnić produkcję w każdym aspekcie procesów szwalniczych. Możemy pomóc Państwu pracować lepiej i skuteczniej dzięki szczegółowym webinariom czy rozwiązywaniu problemów przez panel ekspertów Coats.

Specjalistyczne szkolenia Coats